Kończy się budowa bieżni wokół murawy stadionu przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze.
Rozpoczął się właśnie ostatni etap prac. Na ostatniej, czerwonej warstwie bieżni malowane są linie wyznaczające tory. Wkrótce bieżnia zyska więc ostateczny wygląd.
Stadion przebudowywany jest przez miasto Kamienna Góra, dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego, w ramach programu ?Dolny Śląsk dla Królowej Sportu?. Władze wojewódzkie chcą co roku dofinansowywać budowę lub remont kilkunastu obiektów lekkoatletycznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze