Reklama

Ostatni dzień

Uczniowie ostatnich klas zawodowych z Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących wzięli dzisiaj (piątek, 14 czerwca) udział w uroczystym apelu podsumowujących ich naukę.



W tym roku klasy zawodowe ukończyło 103 osoby. Przed nimi jeszcze egzaminy zawodowe. Szkołę po dwóch lub trzech latach nauki opuszczają uczniowie pięciu klas uczących w zawodach: sprzedawca, kucharz małej gastronomii, ślusarz/murarz, mechanik pojazdów samochodowych i klasy wielozawodowej.

Ostatni dzień w szkole był okazją do odebrania wyróżnień. Najlepszym absolwentem, ze średnią 5,26, został Michał Stasikowski. Nagrodę ufundowała dla niego Iwona Krawczyk, radna sejmiku wojewódzkiego, prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. Nagrody dla uczniów ufundowali również pracodawcy. Otrzymali je: Aleksandra Jabłońska, Paulina Majcher, Natalia Tańska, Agnieszka Buczek, Aneta Rosiek, Edyta Zawierta, Krzysztof Stec, Mateusz Dudek. Za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali: Damian Moszyk, Artur Bitniak, Jakub Karpowicz, Patryk Kruczek, Zygmunt Bejnarowicz, Bartosz Gwałt, Andrzej Burghardt, Adam Szega i Kamil Pielech.

Nagrody dla najlepszych absolwentów z terenu swoich gmin ufundowali samorządowcy. Starosta Ewa Kocemba nagrodziła Michała Stasikowskiego, burmistrz Tomasz Kulon nagrodził Edytę Zawiertę, burmistrz Krzysztof Świątek Mateusza Dudka, wójt Stanisław Szmajdziński Paulinę Majcher i Anetę Rosiek, a wójt Stefan Zawierucha Aleksandrę Jabłońską.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama