Od dzisiaj (niedziela, 15 września) mała oślica z Chełmska Śląskiego ma imię. Nadane zostało po mszy świętej.
Od 5 lat chełmska parafia ma oślicę Maję. Zwierzę towarzyszy wiernym podczas najważniejszych parafialnych uroczystości. Przed miesiącem, 17 sierpnia, Maja doczekała się potomstwa. Do dzisiaj mała oślica nie miała imienia. W parafii ogłoszony został konkurs. Za najciekawszą propozycję uznano pomysł zgłoszony przez Emilią Nowak - oślica otrzymała imię Malwinka. Autorka imienia otrzymała nagrodę od proboszcza.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze