W szachowej trzecie lidze dolnośląskiej UKS Debiut Przedwojów podejmował dzisiaj (niedziela, 24 marca) MUKS MDK Śródmieście Wrocław. Obie drużyny zajmują miejsca w dolnej części ligowej tabeli.
Goście przyjechali w osłabionym składzie. Zabrakło jednego szachisty. Odnieśli jednak trzy zwycięstwa na szachownicach i wygrali w całym meczu 3,0:2,0.
Dla UKS Debiut punkt zdobyła Wiktoria Janikowska. Przeciwnika nie miał Wojciech Guziewicz. Partie przegrali Wiesław Lipień, Wojciech Kmiecik i Aleksander Wilk.
UKS Debiut Przedwojów : MUKS MDK Śródmieście Wrocław - 2,0:3,0
Po 10 rundach Debiut zajmuje jedenaste, przedostatnie miejsce w tabeli. Ostatnia runda rozegrana zostanie 7 kwietnia. Debiut zagra z Białym Królem z Wiszni Małej. Przeciwnik jest czwarty w tabeli.

Wynik za stroną Dolnośląskiego Związku Szachowego
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze