Reklama

Osłabiony przeciwnik

W szachowej trzecie lidze dolnośląskiej UKS Debiut Przedwojów podejmował dzisiaj (niedziela, 24 marca) MUKS MDK Śródmieście Wrocław. Obie drużyny zajmują miejsca w dolnej części ligowej tabeli.

 

Goście przyjechali w osłabionym składzie. Zabrakło jednego szachisty. Odnieśli jednak trzy zwycięstwa na szachownicach i wygrali w całym meczu 3,0:2,0.

Dla UKS Debiut punkt zdobyła Wiktoria Janikowska. Przeciwnika nie miał Wojciech Guziewicz. Partie przegrali Wiesław Lipień, Wojciech Kmiecik i Aleksander Wilk.

UKS Debiut Przedwojów : MUKS MDK Śródmieście Wrocław - 2,0:3,0

Po 10 rundach Debiut zajmuje jedenaste, przedostatnie miejsce w tabeli. Ostatnia runda rozegrana zostanie 7 kwietnia. Debiut zagra z Białym Królem z Wiszni Małej. Przeciwnik jest czwarty w tabeli.

Reklama

Wynik za stroną Dolnośląskiego Związku Szachowego

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama