Reklama

Osiemnastka w SP2

W Szkole Podstawowej numer 2 w Kamiennej Górze odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku finał w placówce zagrany został po raz osiemnasty. 

 

W zeszłym roku udało się zebrać ponad 5300 złotych. Kwota zasiliła, tak jak w tym roku, sztab w Kamiennej Górze. Organizatorzy 18 finału liczyli, na nowy rekord. I udało się. W sumie zebrano 6728,08 zł. Sam kiermasz ciast przyniósł ponad 1470 złotych. 

Podczas finału zlicytowano m.in. pluszowego słonia (za 260 zł), który po chwili wrócił na kolejną licytację, zasilając konto WOŚP kwotą 120 zł. Ciekawą pozycją w licytacji był tablet przekazany przez zwycięzców ostatniego Festynu Rodzinnego organizowanego przez szkołę. Zwycięska rodzina przekazała główną nagrodę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Reklama

Pomiędzy licytacjami odbyły się występy wokalno-taneczne dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej. Na scenie wystąpili też nauczyciele. 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama