Reklama

Orzełki w Żarowie

Dzisiaj (sobota, 17 grudnia) najmłodsi adepci piłki nożnej z klubu MKS Orzeł Lubawka uczestniczyli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Gryf Cup 2016. W turnieju zagrały dzieci z rocznika 2010 i młodsze.



Turniej odbył się w Żarowie koło Świdnicy. Klub z Lubawki reprezentowały dwie drużyny Orzeł Lubawka I (rocznik 2010) oraz Orzeł Lubawka II (rocznik 2011). W turnieju zagrały również cztery drużyny Gryfa Świdnica, Football Academy Wałbrzych, dwie drużyny MKP Wołów, dwie reprezentacje Due Soccer Świebodzice, dwie Diamentu Wałbrzych, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Forza Wrocław, Victoria Świebodzice.

Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. Każda drużyna zagrała taką samą ilość spotkań. Podczas turnieju nie wyłaniano zwycięzców. Liczyła się tylko fajna, sportowa zabawa. Każdy zawodnik otrzymał medal i pamiątkowy dyplom.

Trenerem lubawskich drużyn jest Łukasz Wincza, a pomagali mu Adam Lech i Paweł Szajnowski.

Skład MKS ORZEŁ I: Dawid Gierek, Hubert Ziemiański, Karol Ptak, Oliwier Poczta, Igor Porowski, Wiktor Korkuć, Krzysztof Bestling, Olaf Błoński, Filip Antoniszyn, Daniel Pasiut.
Skład MKS ORZEŁ II: Hubert Wilk, Dawid Mika, Tytus Podgórski, Wojtek Lech, Michał Lech, Paweł Krawiec, Oskar Pawłowski, Filip Szajnowski, Michał Kościcki, Igor Wincza.

Wyjazd wsparli: Wiesław Jąderko, restauracja Piotr Matyszczak, Tomasz Pająk oraz Zarząd Klubu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama