W siódmej kolejce piłkarskiej klasy A Orzeł Lubawka podejmował Pogoń Świerzawa. Gospodarze nadal grali bez doświadczonego Krzysztofa Musiała, który pauzuje za czerwoną kartkę.
Przez cały mecz trwała wyrównana walka. Obie drużyny grały głównie w środku boiska. Pod bramką rywala napastnicy byli nieskuteczni lub dobrze grali bramkarze. Orzeł najlepszą sytuację miał w 82' gdy piłka trafiła w słupek. Dwie stuprocentowe sytuacje mieli również goście, ale zabrakło im celności.
Orzeł Lubawka : Pogoń Świerzawa - 0:0
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze