OZPN podał dzisiaj pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego. Mecze rozegrane zostaną 11 września o godzinie 17.00.
Orzeł Lubawka zagra na wyjeździe. Zmierzy się z Orłem Wojcieszów, drużyną z klasy A.
Olimpia Kamienna Góra podejmować będzie Pogoń Świerzawa, która gra w klasie okręgowej.
Jeśli po 90 minutach mecz nie będzie rozstrzygnięty, o zwycięstwie decydować będą rzuty karne.
Na tym etapie rozgrywek pozostało 25 drużyn.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze