Mieszkańcy kolejnej wsi z terenu powiatu kamiennogórskiego walczą o remont drogi powiatowej.
Przy wjeździe do Błażejowa stanęła reklama witająca gości. W sprawie stanu drogi prowadzącej przez wieś mieszkańcy odsyłają do starosty. Podają nawet numer telefonu do starostwa.
Za tydzień w Błażejowie odbędą się powiatowe obchody Dnia Strażaka. Wszyscy przejadą koło baneru.
Mieszkańcy Błażejowa już w zeszłym roku, w listopadzie, prosili o remont drogi. Zaproponowali przekazanie na remont drogi ok. 50 tys. zł z funduszu sołeckiego przysługującego wsi, więcej: Niezwykła propozycja

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze