Po raz kolejny Lubawka przyłączy się do ogólnopolskiej akcji Orszak Trzech Króli. Barwne orszaki mają w tym roku przejść ulicami ponad 750 miejscowości w całej Polsce oraz kilkudziesięciu miastach w 13 krajach.
Lubawski orszak wyruszy spod kościoła pw. św. Anny (Al. Wojska Polskiego) o godzinie 12:00 (niedziela, 6 stycznia). Uczestnicy przejdą ulicami miasta do kościół pw. Wniebowzięcia NMP na mszę świętą.
- W tym roku, z okazji 40 rocznicy pierwszej pielgrzymki do Polski Jana Pawła II, przejdziemy pod hasłem ?Odnowi oblicze ziemi?. - deklarują organizatorzy W tym roku orszak organizowany jest po raz jedenasty.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze