Reklama

Orszak w Lubawce

Po raz kolejny Lubawka przyłączy się do ogólnopolskiej akcji Orszak Trzech Króli. Barwne orszaki mają w tym roku przejść ulicami ponad 750 miejscowości w całej Polsce oraz kilkudziesięciu miastach w 13 krajach.

 

Lubawski orszak wyruszy spod kościoła pw. św. Anny (Al. Wojska Polskiego) o godzinie 12:00 (niedziela, 6 stycznia). Uczestnicy przejdą ulicami miasta do kościół pw. Wniebowzięcia NMP na mszę świętą.

- W tym roku, z okazji 40 rocznicy pierwszej pielgrzymki do Polski Jana Pawła II, przejdziemy pod hasłem ?Odnowi oblicze ziemi?. - deklarują organizatorzy W tym roku orszak organizowany jest po raz jedenasty.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama