Przed dzisiejszą (czwartek, 26 czerwca) sesją rady Lubawki wręczone zostały Orły 2014 ? nagrody burmistrza miasta za osiągnięcia artystyczne, sportowe i naukowe.
Decyzję o przyznaniu Orłów podejmowała kapituła, która w tym roku pracowała w składzie: Wiesław Osiński (przewodniczący), Alina Wróbel, Anita Dytko, Beata Obrzut, Artur Sarzyński, Edmund Tasior, Dorota Trojan.
Złotego Orła z osiągnięcia w nauce otrzymała Dagmara Telega (Szkoła Podstawowa w Lubawce). Srebrnym Orłem nagrodzona została Wiktoria Król (SP Miszkowice), Brązowym Wiktoria Urban (SP Chełmsko Śląski).
Wśród gimnazjalistów za osiągnięcia naukowe Złotego Orła otrzymał Konrad Prusak (Chełmsko Śląskie), Srebrnego Hubert Obrzut (Lubawka), a Brązowego Krystian Kwiecień (Chełmsko Śląskie).
Złotym Orłem za osiągnięcia artystyczne nagrodzony został Kamil Raczyński (Gimnazjum w Chełmsku Śląskim), Srebrnym Nikola Maluśkiewicz (Szkoła Podstawowa w Lubawce), Brązowym Konrad Jawor (Szkoła Podstawowa w Lubawce).
Za osiągnięcia sportowe Złotego Orła odebrała Weronika Przemyślak (Szkoła Podstawowa w Miszkowicach), Srebrnego Izabela Jażdżewska (Gimnazjum Chełmsko Śląskie), Brązowego Ernest Cebula (Szkoła Podstawowa w Lubawce).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze