Reklama

Orły z Lubawki

Przed dzisiejszą (czwartek, 26 czerwca) sesją rady Lubawki wręczone zostały Orły 2014 ? nagrody burmistrza miasta za osiągnięcia artystyczne, sportowe i naukowe.


Decyzję o przyznaniu Orłów podejmowała kapituła, która w tym roku pracowała w składzie: Wiesław Osiński (przewodniczący), Alina Wróbel, Anita Dytko, Beata Obrzut, Artur Sarzyński, Edmund Tasior, Dorota Trojan.

Złotego Orła z osiągnięcia w nauce otrzymała Dagmara Telega (Szkoła Podstawowa w Lubawce). Srebrnym Orłem nagrodzona została Wiktoria Król (SP Miszkowice), Brązowym Wiktoria Urban (SP Chełmsko Śląski).

Wśród gimnazjalistów za osiągnięcia naukowe Złotego Orła otrzymał Konrad Prusak (Chełmsko Śląskie), Srebrnego Hubert Obrzut (Lubawka), a Brązowego Krystian Kwiecień (Chełmsko Śląskie).

Złotym Orłem za osiągnięcia artystyczne nagrodzony został Kamil Raczyński (Gimnazjum w Chełmsku Śląskim), Srebrnym Nikola Maluśkiewicz (Szkoła Podstawowa w Lubawce), Brązowym Konrad Jawor (Szkoła Podstawowa w Lubawce).

Za osiągnięcia sportowe Złotego Orła odebrała Weronika Przemyślak (Szkoła Podstawowa w Miszkowicach), Srebrnego Izabela Jażdżewska (Gimnazjum Chełmsko Śląskie), Brązowego Ernest Cebula (Szkoła Podstawowa w Lubawce).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama