Rozpoczęła się wymiana sztucznej murawy na boisku będącym częścią Orlika nad kamiennogórskim zalewem.
Orliki powstawały w całej Polsce przed piłkarskim Euro w 2012 roku. Od tego czasu boisko nad zalewem nie były modernizowane. Teraz, dzięki 215 tys. zł dotacji z Ministerstwa Sportu, wymieniona zostanie nawierzchnia. Jak informuje miasto Kamienna Góra, obiekt będzie nieczynny przez kilka tygodni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze