Reklama

Orkiestra gra w Lubawce

Ponad godzinę temu rozpoczął się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubawce. Już tradycyjnie mieszkańcy Lubawki bawią się i licytują w Domu Kultury.

Aktualizacja 17.01.2017.

Ostateczna zebrana kwota: 15 248,95 zł

Aktualizacja 16.01.2017.
Sztab w Lubawce zebrał 15 415,44 zł.

Aktualizacja 20:35
Lubawski finał tradycyjnie zakończyło Światełko do nieba, czyli pokaz sztucznych ogni nad ratuszem. Niestety koncert Orkiestry dętej przeniesiony został z rynku do Domu Kultury.

Do godziny 19.30 sztab przeliczył 12 tys. zł



Oryginalna informacja
Występy i prezentacje orkiestrowe, jako pierwsze, rozpoczęły przedszkolaki. Zaśpiewały  wiązankę kolęd oraz piosenek jasełkowych.

Rozpoczęły się pierwsze licytacje. Pracownicy Urzędu Gminy wylicytowali wózek  dla osoby niepełnosprawnej, który zostanie przekazany potrzebującej osobie. 

Trwa liczenie pieniędzy zebranych w Lubawce przez wolontariuszy WOŚP-u, którzy  na ulicach miasta pojawili się dziś o 10.00. W Domu Kultury trwa również akcja ?Zostań dawcą szpiku?.

Reklama

Wszystko o WOŚP w powiecie kamiennogórskim i okolicach

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama