Dorota Ujda-Jankiewicz i Andrzej Jankiewicz, operetkowy duet znany już mieszkańcom gminy Lubawka, ponownie wystąpi w Lubawce.
Koncert zaplanowany jest na 3 maja, na godzinę 17:00 w Domu Kultury w Lubawce. Bilety kosztują 5 złotych i można je już kupować w Domu Kultury w Lubawce.
informacja za stroną Domu Kultury w Lubawce
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze