Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprasza na koncert "Karnawałowa Strauss Gala".
Koncert rozpocznie się w najbliższą sobotę (22 lutego) o godzinie 17.00 w Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórska 19). Wystąpią Dorota Ujda - Jankiewicz (sopran) i Andrzej Jankiewicz (tenor) w towarzystwie Kameralnego Zespołu Instrumentalnego. Wstęp wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze