Osiem drużyn wzięło udział w dzisiejszym (sobota, 8 czerwca) turnieju open streetballa rozgrywanym na Orliku nad kamiennogórskim zalewem.
Drużyny rozpoczęły rozgrywki od walki w dwóch grupach. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy spotkały się w półfinałach.
Mecze półfinałowe:
RKS RADOM : MULOMBO - 6:8
WIELKA DZIKA BOMBA : DRINK TEAM - 6:10
Mecze finałowe:
o pierwsze miejsce: DRINK TEAM : MULOMBO - 6:9
o trzecie miejsce: RKS RADOM : WIELKA DZIKA BOMBA - 9:6
Klasyfikacja turnieju:
I MIEJSCE: MULOMBO - Kamil Zubel, Wojciech Rokita, Damian Wiatrowski
II MIEJSCE: DRINK TEAM - Dominik Zasada, Damian Uznański, Łukasz Uznański
III MIEJSCE: WIELKA DZIKA BOMBA - Daniel Grochowski, Marcin Jaroszewicz, Grzegorz Wowk, Wojciech Samek
IV MIEJSCE: RKS RADOM - Mateusz Rożanów, Kacper Szelec, Mateusz Zdziński, Tomasz ?Joker? Tokarski
V MIEJSCE: AVENGERSSI - Marcin Wróbel, Patryk Krzeszowiec, Konrad Balcewicz, Paweł Marczuk
VI MIEJSCE: ŁYSY ŁYSY SQUAD - Tomasz Sobiechowski, Kacper Rożanów, Michał Trzepak, Kewin Kawa
VII MIEJSCE: ART ? STYL ? WOOD - Włodzimierz Zasada, Bartosz Zasada, Jacek Turkowski
VIII MIEJSCE: ZIEMNIACZKI THUNDER ŁYSE BOBRY - Kornel Rekieć, Michał Rudowicz, Maks Mika
Zobacz zdjęcia z turnieju - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze