Od dziesięciu lat miasto Kamienna Góra organizuje akcje profilaktyczne dla mieszkańców. Tegoroczna edycja odbywa się dzisiaj w budynku byłego Gimnazjum nr 1 / Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze.
Każdego roku do Kamiennej Góry przyjeżdżają specjaliści kontrolujący stan zdrowia chętnych mieszkańców. Tym razem pod hasłem Onko aktywni profilaktyka" uczestnicy zachęcani byli do aktywności fizycznej, która pozwala ograniczyć zachorowalność na nowotwory. Do Kamiennej Góry przyjechali fizjoterapeuci oraz trener.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze