Reklama

Olimpijskie srebro

Dzisiaj (niedziela, 24 lutego) w Kościelisku w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych rozegrane zostały biathlonowe sztafety.

 

Doskonale zaprezentowała się sztafeta UKN Melafir Czarny Bór złożona z wychowanek MUKN Pod Stróżą. Weronika Przemyślak, Wiktora Przemyślak i Amelia Jęczmieniak zajęły drugie miejsce. Dziewczęta walczyły w kategorii juniorka młodsza.

Sztafeta juniorów młodszych UKN Melafir Czarny Bór była trzecia. Wystartował w niej Grzegorz Dereń, wychowanek MUKN Pod Stróżą.

Wyniki biegu sprinterskiego
Wyniki biegu pościgowegoyniki biegu pościgowego
Wyniki biegów indywidualnych

Wyniki za stroną Olimpiady Młodzieży, fot użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama