Reklama

Olimpiada w Lubawce

W maju w szkole w Lubawce odbędzie się I Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich. Zawody organizuje koło PZW Lubawka.

 

Olimpiada zaplanowana jest na 5 maja (niedziela) na terenie Zespołu Szkół przy ul. Mickiewicza. Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00, zakończenie zaplanowane jest na 14:00.

Olimpiada składa się z trzech konkurencji: testu wiedzy ekologiczno-wędkarskiej, zawodów sprawnościowych i zawodów rzutowych. Klasyfikacja prowadzona będzie w kategoriach wiekowych do 12, 14 i 16 lat. Startować mogą członkowie PZW, którzy opłacili składki na ten rok.

Regulamin Olimpiady i inne dokumenty

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama