Reklama

Olimpiada w Kamiennej

Dzisiaj (środa, 6 czerwca) na stadionie w Kamiennej Górze odbył się XVIII Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych. Imprezę od ośmiu lat organizuje klub Olimpiad Specjalnych "Podaj rękę" działający przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze.

Zawodnicy wystartowali w biegach na 50, 100, 200, 400 i 800 metrów, skoku w dal z miejsc i rozbiegu, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, rzucie piłeczką palantową, pięcioboju oraz konkurencjach na wózkach - wyścigu na 2 m oraz rzucie piłeczką palantową. Na kamiennogórskim stadionie zmierzyli się zawodnicy z Legnickiego Pola, Szarocina, Legnicy, Wrocławia, Jaskulina, Lwówka Śląskiego, Wałbrzycha, Milicza, Miłkowa, Głogoa, Nielestna, Wojcieszowa, DObroszyc, Ostrowiny, Kątów Wrocławskich, Żmigrodu i Kamiennej Góry. Wystartowało ok. 350 osób.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama