Drużyna młodzików KKS Olimpia Kamienna Góra uczestniczyła w międzynarodowym turnieju piłkarskim w Marsylii.
Turniej rozegrany został w dniach od 5 do 12 czerwca. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Hiszpanii, Francji, Bułgarii i Polski. Do poszczególnych kategorii wiekowych (U-11, U-13) zgłosiło się po 20 drużyn.
Kamiennogórska drużyny po połączeniu sił z Basztą Wałbrzych utworzyła 3 zespoły: U-11, dwa zespoły w U-13. Najmłodsi zawodnicy zajęli 9 miejsce w turnieju, a ich starsi koledzy kolejno 10 i 20. Rywalizowali z takimi zespołami, jak: RFC Toulon, S.C.Air Bel, AS Cannes, AC. Avignon, Barcelone.
Na uczestników turnieju czekało wiele atrakcji, m.in.: zwiedzanie Marsylii, starego portu Vieux, bazyliki Notre Dame de la Garde, stadionu klubu Olimpique Marsylii stade velodrome, rejs statkiem po morzu śródziemnomorskim.
Skład młodzików KKS Olimpia Kamienna Góra: Marcin Motak, Jakub Żuk, Oskar Jacel, Patryk Rzeszotko, Gracjan Wastag, Kacper Tobiasz, Jakub Bieniek, Mateusz Barszczewski, Sergiusz Główczyk, Marcel Chmielewski, Oskar Trzebiński, Seweryn Jerzak, trener Adam Nowak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze