Młodzi piłkarze KKS Olimpia Kamienna Góra rozegrali wyjazdowe spotkanie z rówieśnikami reprezentującymi Nysę Zgorzelec.
Mecz toczył się pod dyktando gości, co miało odzwierciedlenie w wyniku. W pierwszej połowie dwie bramki dla Olimpii zdobył Młodziński. W drugiej wynik podwyższyli Rzeszotko i Trzebiński.
Nysa Zgorzelec : Olimpia Kamienna Góra - 0:4 (0:2)
Skład zespołu: Motak - Żuk, Jeżak, Bieniek - Rzeszotko, Jacel, Trzebiński - Młodziński, Cukier / G. Zioła, D. Zioła, Barszczewski, Tobiasz, Pączek, Dziadkiewicz, Obidowski, Wastag, Tulej, Chmielewski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze