Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze przyznał Olimpii Kamienna Góra walkowera za mecz z Victorią Ruszów. Tym samym Olimpia Kamienna Góra stała się liderem klasy okręgowej.
OZPN przyznał rację Olimpii. W Victorii grał nieuprawniony zawodnik. Tym samym Olimpia zdobyła trzy punkty.
Olimpia po 14 kolejkach ma 29 punktów. Tuż za nią znajduje się Włókniarz Mirsk, Nysa Zgorzelec i Włókniarz Leśnia (wszyscy po 28 punktów)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze