W sezonie 2014/2015 Olimpia Kamienna Góra zmierzy się z zawodnikami takich klubów jak: Bóbr Opawa, Husaria Grzędy, Auxilia Janiszów, Gnejs Ogorzelec, Dragon Miszkowice, Orły Lipienica, Lesk Sędzisław czy Pagaz Krzeszów.
Wszystko dzięki stworzeniu drugiej drużyny w kamiennogórskim klubie. Zaplecze drużyny z klasy okręgowej grać będzie w B klasie. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w Opawie 17 sierpnia o 11:00
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze