Olimpia Kowary awansowała do finału Pucharu Polski Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Na własnym boisku pokonali III ligowa Bielawiankę Bielawa.
Olimpia Kowary : Bielawianka Bielawa 3:2 (0:1)
Do przerwy padła tylko jedna bramka. Strzeliła Bielawianka z rzutu karnego.
W drugiej połowie bramkę strzelił najpierw Rudnicki. Kolejna bramkę zdobyła Bielawa. Na 2:2 wyrównał Udod. A już w doliczony czasie gry wynik ustalił Szujewski.
W finale Olimpia zagra z Wiwa Goszcz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze