Reklama

Okradł drogerię

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego kamiennogórskiego, który przyznał się do kradzieży w jednej z kamiennogórskich drogerii.

 

Do kradzieży doszło w styczniu. Z ustaleń policji wynika, że elegancki mężczyzna wszedł do drogerii na terenie centrum handlowego. Oglądał wyłącznie drogie kosmetyki. Część z nich zabrał i wyszedł. Pracownicy sklepu zgłosili kradzież. Policjanci zabezpieczyli nagrania z wizerunkiem podejrzanego. Ustalili jego dane i zatrzymali w jego mieszkaniu.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał.

Z ustaleń policji wynika, że zatrzymany dokonywał podobnych kradzieży na terenie innych powiatów. Skradzione perfumy sprzedawał.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama