Ponownie pogorszył się stan ogrodzenia wokół budynku byłego dworca kolejowego w Lubawce.
Metalowe ogrodzenie przechyliło się w kierunku chodnika wzdłuż drogi krajowej nr 5 (ul. Dworcowa). Ogrodzenie wspiera się teraz na latarni, częściowo wystaje nad chodnik.
Dworzec jest prywatną własnością. 8 kwietnia w opuszczonym budynku wybuchł pożar.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze