W związku z planowanym na dzień 4 marca 2019 r. wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, informujemy, że:
W środę 27 lutego 2019 r. czasowo zostanie wyłączona możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługa ta zostanie włączona ponownie 4 marca.
Natomiast w piątek 1 marca 2019 r. nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu.
Za utrudnienia przepraszamy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze