Od 22 października w Republice Czeskiej obowiązują nowe restrykcje. Obecnie poruszanie się po terenie naszego południowego sąsiada jest dozwolone tylko w ?niezbędnych sytuacjach?.
W Republice Czeskiej funkcjonuje obecnie szereg ograniczeń. Między innymi niedostępne dla gości są obiekty noclegowe (w celach turystycznych), zamknięte są restauracje (jedynie sprzedaż na wynos) oraz obowiązuje zakaz zgromadzeń publicznych powyżej dwóch osób.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Czech wprost wyjaśnia, że niedozwolone są podróże w celach turystycznych. Rozporządzenie jednak zezwala na wjazdy w celach zarobkowych np. do zakładu pracy.
Wszystkie ograniczenia wprowadzone zostały do 3 listopada z możliwością przedłużenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze