Reklama

Ognisko Papieskie

Po raz pierwszy w Kamiennej Górze odbyło się Ognisko Papieskie. Wierni zebrali się przy kościele Matki Bożej Różańcowej.

 

Ognisko rozpoczęło się od mszy świętej. Liturgię Słowa poprowadzili gimnazjaliści klas II. Później obecni wyszli przed świątynię gdzie równo o 21:37 przedstawiciel młodzieży podpalił stos. 

Ksiądz Proboszcz Ryszard Dąbrowski wspominał Papieża Polaka. W jego poprzedniej parafii Ogniska Papieskie weszły już do tradycji, którą chciałby zaszczepić w Kamiennej Górze. 

Podczas czuwania zespół muzyczny oraz Złote Nutki z Przedwojowa wraz ze zgromadzonymi odśpiewał ulubione pieśni Jana Pawła II.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama