Gmina Kamienna Góra zaprasza do składania wniosków o udzielenie dotacji dla przedsięwzięć polegających na zagospodarowaniu wód opadowych i roztopowych na nieruchomościach położonych na terenie Gminy Kamienna Góra, realizowanych w ramach Programu Priorytetowego NFOŚiGW ?Moja Woda?.
Jeśli skorzystasz z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pn. ?Moja woda? na swoją instalację do 80% kosztów zadania, możesz otrzymać kolejne 20% z budżetu Gminy Kamienna Góra. W ten sposób zagospodarowanie wód opadowych może być w całości sfinansowane ze środków zewnętrznych.
Szczegóły programu Moja woda.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze