Reklama

Ogłoszenie o naborze wniosków - Moja woda

Gmina Kamienna Góra zaprasza do składania wniosków o udzielenie dotacji dla przedsięwzięć polegających na zagospodarowaniu wód opadowych i roztopowych na nieruchomościach położonych na terenie Gminy Kamienna Góra, realizowanych w ramach Programu Priorytetowego NFOŚiGW ?Moja Woda?.

 

Jeśli skorzystasz z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pn. ?Moja woda? na swoją instalację do 80% kosztów zadania, możesz otrzymać kolejne 20% z budżetu Gminy Kamienna Góra. W ten sposób zagospodarowanie wód opadowych może być w całości sfinansowane ze środków zewnętrznych.

Szczegóły programu Moja woda.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama