Nowo powstające stowarzyszenie sportowe "Kamiennogórska Siatkówka" prowadzi nabór do sekcji: kadeta (rocznik 1997 i młodsi) młodzika (rocznik 1999 i młodsi).
Wszystkich chłopców zainteresowanych trenowaniem piłki siatkowej zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 25.06.2013 o godz. 18:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.
Przyjdź i trenuj razem z nami - dla siebie, dla drużyny, dla naszego miasta !!!
Dodatkowe informacje u trenerów pod tel. 501 054 585 oraz 609 664 712
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze