Dotyczące zakazu podlewania ogródków przydomowych, terenów zielonych , oraz napełniania basenów z wodociągu Gminnego.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sanikom Sp. z o.o. informuje, że w związku z przedłużającym się okresem suszy, w trosce o zapewnienie wszystkim mieszkańcom Gminy Lubawka dostępu do wody dla celów socjalno-bytowych, wprowadza zakaz podlewania wodą, z gminnej sieci wodociągowej, ogródków przydomowych, terenów zielonych oraz napełniania basenów.
Zakaz obowiązuje od 22.06.2018 do odwołania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze