Reklama

Odzyskuje blask

Dzięki stowarzyszeniu Klub Przyrodników, Karczma Sądowa w Uniemyślu powoli odzyskuje funkcjonalność. W tym roku zrealizowane zostały kolejne remonty.

 

Dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tym roku przeprowadzony został kolejny etap remontu wnętrza Karczmy. Na ten cel ministerstwo przekazało 100 tys. zł.

Klub Przyrodników z własnych środków wykonał ważną inwestycję. Wywiercona został studnia, do Karczmy doprowadzono bieżącą wodę.

Klub Przyrodników uratował zabytkowy budynek Karczmy Sądowej w Uniemyślu. Podczas kolejnych etapów remontu wzmocniona została konstrukcja budynków, wymieniony dach, zamontowane okna, powstała nowa podłoga i sufit.

Reklama

Karczma Sądowa w Uniemyślu

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama