Dzięki stowarzyszeniu Klub Przyrodników, Karczma Sądowa w Uniemyślu powoli odzyskuje funkcjonalność. W tym roku zrealizowane zostały kolejne remonty.
Dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tym roku przeprowadzony został kolejny etap remontu wnętrza Karczmy. Na ten cel ministerstwo przekazało 100 tys. zł.
Klub Przyrodników z własnych środków wykonał ważną inwestycję. Wywiercona został studnia, do Karczmy doprowadzono bieżącą wodę.
Klub Przyrodników uratował zabytkowy budynek Karczmy Sądowej w Uniemyślu. Podczas kolejnych etapów remontu wzmocniona została konstrukcja budynków, wymieniony dach, zamontowane okna, powstała nowa podłoga i sufit.
Karczma Sądowa w Uniemyślu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze