Reklama

Odzyskany łup

Policjanci z Kamiennej Góry i Lubawki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży telewizora.

Do zdarzenia doszło 23 kwietnia.Dwóch mężczyzn weszło do mieszkania 53-latka z Lubawki. Już wcześniej odwiedzali pokrzywdzonego. Mężczyźni zabrali z mieszkania telewizor.

Po dwóch dniach (25 kwietnia) policjanci zatrzymali 40 i 42-latka podejrzewanych o dokonanie tego czynu. Obaj usłyszeli zarzut kradzieży, do którego się przyznali. Dodatkowo starszy z zatrzymanych usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała poszkodowanego. 42-latek był już karany.

Policjanci odzyskali skradziony telewizor.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama