Policjanci z Kamiennej Góry i Lubawki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży telewizora.
Do zdarzenia doszło 23 kwietnia.Dwóch mężczyzn weszło do mieszkania 53-latka z Lubawki. Już wcześniej odwiedzali pokrzywdzonego. Mężczyźni zabrali z mieszkania telewizor.
Po dwóch dniach (25 kwietnia) policjanci zatrzymali 40 i 42-latka podejrzewanych o dokonanie tego czynu. Obaj usłyszeli zarzut kradzieży, do którego się przyznali. Dodatkowo starszy z zatrzymanych usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała poszkodowanego. 42-latek był już karany.
Policjanci odzyskali skradziony telewizor.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze