Polski Związek Biathlonu odwołał tegoroczną edycję cyklu "Biathlon dla Każdego". Inauguracja zmagań miała się odbyć w Opawie pod koniec sierpnia.
"Biathlon dla Każdego" to cykl letnich zawodów biathlonowych dla amatorów. Początkowo tegoroczna edycja miała rozpocząć się w kwietniu, w Żorach. Z powodu koronawirusa inaugurację przełożono na koniec sierpnia do Opawy. Te plany również zostały zmienione. Zawodnicy muszą czekać na przyszłoroczną edycję cyklu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze