Dyrektor Mariola Jaciuk i wicedyrektora Katarzyną Winiarską-Werbel odwiedziły grupę 55 uczniów przebywających na obozie szkoleniowym w 10 Brygadzie Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.
Młodzież ZSZiO w trakcie obozu zdobywa cenne doświadczenie i niezapomniane wspomnienia. - Jesteśmy pod wrażeniem wytrzymałości, wytrwałości i humoru pomimo trudu ? mówi dyrektor Mariola Jaciuk.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze