Kamiennogórskich policjantów odwiedziły dwie grupy mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.
Z pracą policji zapoznali się uczniowie klasy mundurowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Wizyta tej grupy wykorzystana została do promowania pracy w policji. Uczestnicy spotkania otrzymali ulotki o trwającej rekrutacji.
Z policjantami spotkały się również dzieci z Przedszkola nr 2. Pszczółki odwiedziły wszystkie wydziały, sprawdziły jak się siedzi w radiowozie. Były nawet w areszcie. Dzieci odcisnęły również swoje dłonie na specjalnych dyplomach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze