Reklama

Odpust na górze

Członkowie Społecznego Komitetu Odbudowy Kościoła na Górze św. Anny w Krzeszowie oraz duszpasterze Parafii  p.w. Wniebowzięcia NMP w Krzeszowie zaprosili parafian dzisiaj (niedziela, 27 lipca) do odbudowywanego kościółka.

 

Procesja wyszła spod sanktuarium w Krzeszowie. Grupa wiernych po około godzinnym marszu dotarła na Górę świętej Anny. Suma odpustowa w intencji m.in. przyjaciół Rodziny Radia Maryja z Krzeszowa i Jeleniej Góry i komitetu odbudowy kościoła. Uroczystości przewodniczył były proboszcz krzeszowski Ojciec Augustyn Węgrzyn. 

Po mszy pod kościołem odbyła się Agape. Zebrane pieniądze podczas festynu przeznaczone zostaną na dalszy remont kościółka. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama