Członkowie Społecznego Komitetu Odbudowy Kościoła na Górze św. Anny w Krzeszowie oraz duszpasterze Parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Krzeszowie zaprosili parafian dzisiaj (niedziela, 27 lipca) do odbudowywanego kościółka.
Procesja wyszła spod sanktuarium w Krzeszowie. Grupa wiernych po około godzinnym marszu dotarła na Górę świętej Anny. Suma odpustowa w intencji m.in. przyjaciół Rodziny Radia Maryja z Krzeszowa i Jeleniej Góry i komitetu odbudowy kościoła. Uroczystości przewodniczył były proboszcz krzeszowski Ojciec Augustyn Węgrzyn.

Po mszy pod kościołem odbyła się Agape. Zebrane pieniądze podczas festynu przeznaczone zostaną na dalszy remont kościółka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze