Wczoraj (sobota, 15 sierpnia) odbyła się główna część uroczystości Wniebowzięcia NMP w Krzeszowie.
Coroczny odpust w tym roku odbywał się w ograniczonym zakresie w związku z koronawirusem. Większość wiernych uczestniczyła w nabożeństwie z zakrytymi ustami i nosem. Sumie odpustowej przewodniczył biskup Wolfgang Ipolt z Gorlitz.
Odbyła się również pielgrzymka motocyklistów. Odbyły się zaplanowane koncerty na placu przed bazyliką i w kościele.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze