Reklama

Odpowie za zniszczenie wiaty

Lubawscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Lubawki, który przyznał się m.in. do zniszczenia wiaty przy św. Florianie na Świętej Górze.

 

Policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o dwukrotne uszkodzenie wiaty. Nadleśnictwo Kamienna Góra, właściciel konstrukcji, wyceniło straty na 1000 zł. Mężczyzna podejrzewany był również o zniszczenie elewacji jednego z wielorodzinnych budynków w Lubawce. W tym przypadku straty ocenione zostały na 3000 zł.

Zatrzymany usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, do których się przyznał. Policjanci udowodnili mu również kradzieże sklepowe. Za te czyny odpowie przed sądem.

Zniszczona wiata

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama