Na bocznym boisku na stadionie w Lubawce rozegrana została pierwsza część piłkarskiego turnieju ŁączyMY pokolenia.
Pierwszego dnia na murawę wrócili weterani piłkarskich rozgrywek. Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny oldboyów. Jedną stworzyli piłkarze z Chełmska Śląskiego i Mieroszowa, drugą Lubawki i Kamiennej Góry. Mecz rozegrany został nietypowym systemem 3 x 20 minut. O zwycięstwie decydował konkurs rzutów karnych, w którym lepsi okazali się reprezentanci Chełmska Śląskiego i Mieroszowa.
Jutro drugi dzień turnieju, zmagania młodzieży.
Turniej organizowany jest ku pamięci zmarłych piłkarzy, trenerów i działaczy Orła Lubawka: Stanisława Andrzejewskiego, Jerzego Grzywińskiego, Mariana Balińskiego, Stanisława Podobińskiego, Radosława Blicharza, Dariusza Harasyma.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze