Reklama

Odlboye w Lubawce

Na bocznym boisku na stadionie w Lubawce rozegrana została pierwsza część piłkarskiego turnieju ŁączyMY pokolenia.

Pierwszego dnia na murawę wrócili weterani piłkarskich rozgrywek. Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny oldboyów. Jedną stworzyli piłkarze z Chełmska Śląskiego i Mieroszowa, drugą Lubawki i Kamiennej Góry. Mecz rozegrany został nietypowym systemem 3 x 20 minut. O zwycięstwie decydował konkurs rzutów karnych, w którym lepsi okazali się reprezentanci Chełmska Śląskiego i Mieroszowa.

Jutro drugi dzień turnieju, zmagania młodzieży.

Turniej organizowany jest ku pamięci zmarłych piłkarzy, trenerów i działaczy Orła Lubawka: Stanisława Andrzejewskiego, Jerzego Grzywińskiego, Mariana Balińskiego, Stanisława Podobińskiego, Radosława Blicharza, Dariusza Harasyma.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama