Dzisiaj (wtorek, 18 maja) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wręczone zostały nagrody w dwóch konkursach zorganizowanych przez Centrum Kultury.
Na konkurs plastyczny "Flaga, godło, konstytucja" wpłynęło 69 prac od przedszkolaków i uczniów klas I-III szkół podstawowych. Pierwsze miejsce zdobyła Nadia Krawiec, drugie Adam Kołodziej, trzecie Jakub Pulkowski. Nagrodzenie mogli odebrać nagrody osobiście. Wyróżnieni zostali: Antoni Deniusz, Szymon Furmanek, Tobiasz Lula, Milena Maguda, Marcel Mitczak, Wojciech Popławski, Maja Sienkiewicz, Amelia Siwak, Jacek Skrodzki, Maksymilian Staciwa, Bartosz Szwat, Emilia Talarczyk, Filip Witecki, Zofia Tomasiak, Nikodem Wesołowicz.
Grand Prix w konkursie Palm Wielkanocnych odebrali dzisiaj Janina Zygmunt, Anna Janik i Joanna Matusiak. Konkurs został rozstrzygnięty 28 marca w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze