Dzisiaj (środa, 13 marca) w auli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących działał mobilny punkt poboru krwi.
Do punkty zgłosiło się 40 osób, nauczycieli, uczniów i rodziców. Akcja ma być regularnie kontynuowana.
Akcję zorganizowała szkoła oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

fot. ZSZiO Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze