W niedzielę, 28 stycznia, podczas WOŚP będzie można zrobić dodatkowy dobry uczynek. Będzie można oddać krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu przy ul. Bolesława Chrobrego 31
Rejestracja dawców rozpocznie się o godzinie 8.00, a zakończy o 12.00.
Każda grupa krwi jest cenna i potrzebna, jednak w związku z licznymi wydaniami do szpitali RCKiK ma wzmożone zapotrzebowanie na krew grup O Rh - i B Rh -.
- Jeśli jesteś zdrowy, pełnoletni, ważysz więcej niż 50 kg, to wypij więcej wody niż zwykle, zjedz śniadanie, zabierz ze sobą dowód osobisty i przyjdź oddać krew. - apeluje RCKiK w Wałbrzychu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze