Reklama

Oddaj krew podczas WOŚP

W niedzielę, 28 stycznia, podczas WOŚP będzie można zrobić dodatkowy dobry uczynek. Będzie można oddać krew w  Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu przy ul. Bolesława Chrobrego 31
Rejestracja dawców rozpocznie się o godzinie 8.00, a zakończy o 12.00.

Każda grupa krwi jest cenna i potrzebna, jednak w związku z licznymi wydaniami do szpitali RCKiK ma wzmożone zapotrzebowanie na krew grup O Rh - i B Rh -.  

- Jeśli jesteś zdrowy, pełnoletni, ważysz więcej niż 50 kg, to wypij więcej wody niż zwykle, zjedz śniadanie, zabierz ze sobą dowód osobisty i przyjdź oddać krew. - apeluje RCKiK w Wałbrzychu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: RCKiK w Wałbrzychu
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama