W środę (13 marca) w auli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze (ul. Traugutta 2) działać będzie mobilny punkt poboru krwi.
Punkt czynny będzie w godzinach 9:00-13:00. Krew mogą oddać osoby pełnoletnie, również niezwiązane ze szkołą.
Akcja organizowana jest przez szkołę i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze