Reklama

Odbiór I etapu robót budowlanych Świetlicy Wiejskiej w Opawie

12 sierpnia 2020 r. odbył się odbiór częściowy robót budowlanych dla zadania: "Budowa świetlicy wiejskiej wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Opawa na dz. nr 242, 246, 241/2 obręb Opawa Gmina Lubawka"

 

Zgodnie z przesłaną informacją od Wykonawcy, dnia 10.08.2020 r. zakończono 1 etap inwestycji zawierający zakres stanu surowego zamkniętego.

Aktualnie wykonany jest bardzo duży zakres z 2 etapu i zakończenie prac planowane jest na wrzesień 2020 r.

W czynnościach odbiorowych oprócz przedstawicieli Wykonawcy i Urzędu Miasta Lubawka, uczestniczyli także przedstawiciele Rady Miejskiej w Lubawce.

Odbiór został przyjęty bez uwag. W ramach zadania Gmina Lubawka wykona zakres budowy budynku, a zagospodarowanie terenu wokół świetlicy prowadzone jest przez lokalnych działaczy społecznych, którzy wkładają swoją pracę jak i pozyskują środki od firm i osób prywatnych.

Reklama

Przypominamy, że projekt współfinansowany jest z "Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020"

Kwota dofinansowania to 499 999 zł przy wkładzie własnym Gminy Lubawka na poziomie 850 656,13 zł

Zakres projektu:

Budowa nowoczesnego budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Opawa wyposażonego w ogrzewanie podłogowe, pompę ciepła i fotowoltaikę.

Wykonawca wybrany w przetargu nieograniczonym za kwotę 1 350 655,13 zł brutto

Termin realizacji:
1 etap do 10 sierpnia 2020 r. (zakończony i odebrany)
2 etap do 15 listopada 2020 r.
Stopień zaawansowania: około 65% realizacji.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama