Sprawiedliwość upomniała się o 34-latka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności zasądzonej za przestępstwa narkotykowe.
Mężczyzna zatrzymany został w środę (29 kwietnia) przez policjantów z komisariatu w Lubawce. Ciąży na nim kara 2 i pół roku pozbawienia wolności za posiadanie znacznych ilości narkotyków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze