Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce od początku lutego ma nową szefową. Jak już informowaliśmy dotychczasowy dyrektor Marcin Makaś złożył wypowiedzenie, które zostało przyjęte przez burmistrza. Współpraca zakończyła się z końcem stycznia.
Zobacz także:
Od 1 lutego MGOK-iem kieruje, jako pełniąca obowiązki dyrektora, Karolina Trela. Nowa dyrektor pracuje w MGOK od 18 lat. Była specjalistą ds. promocji oraz specjalistą ds. finansowo-kadrowych. Powołanie ma do końca sierpnia. Do tego czasu wybrany powinien być nowy dyrektor.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze