Miasto Kamienna Góra poinformowało o objęciu dwóch ulic w centrum Strefą Płatnego Parkowania.
Od 1 sierpnia za parkowanie trzeba będzie zapłacić, pozostawiając samochód przy ulicach Żeromskiego i Słowiańskie. To ulice prowadzące z rynku w kierunku byłego kina i ul. Katowickiej.
Przy byłym kinie ustawiony został już parkomat, w którym będzie można opłacić postój.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze